KONST / Litografier / Färglitografi 12872074
nr 1287 2074
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 247/450, daterad 78. Motivet: 60x45 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:42:25
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr